گروه زبان انگلیسی: دوره دوم ابتدایی

تاریخ 02 دی 1396 ساعت 09:23:23
بازدید: 7023
طبق تقسیم بندی های انجام شده سیستم کلان آموزشی کشور، حوزه دوم آموزشی گروه زبان انگلیسی مدرسه نیز شامل سه سال دوم دوره ابتدایی می شود. دانش آموزان دوره دوم ابتدایی مدرسه در راستای کتاب های قبلی خود، ادامه مجموعه Family and Friends را به عنوان منبع اصلی درس زبان خواهند داشت. این مجموعه با تکیه بر ساختار منظم و مستحکم کتاب ها در ارائه مطالب مختلف مورد نیاز دانش آموزان، اعتماد به نفس و توانایی آنها در برقراری ارتباط از طریق زبان انگلیسی را افزایش خواهد داد.
گروه زبان انگلیسی: دوره دوم ابتدایی

طبق تقسیم بندی های انجام شده سیستم کلان آموزشی کشور، حوزه دوم آموزشی گروه زبان انگلیسی مدرسه نیز شامل سه سال دوم دوره ابتدایی می شود. دانش آموزان دوره دوم ابتدایی مدرسه در راستای کتاب های قبلی خود، ادامه مجموعه Family and Friends را به عنوان منبع اصلی درس زبان خواهند داشت. این مجموعه با تکیه بر ساختار منظم و مستحکم کتاب ها در ارائه مطالب مختلف مورد نیاز دانش آموزان، اعتماد به نفس و توانایی آنها در برقراری ارتباط از طریق زبان انگلیسی را افزایش خواهد داد. جامعیت این مجموعه و پوشش کامل حوزه های مختلف زبانی (Grammar Friends, Oxford Reading and Writing, Story books) نویدبخش پیشرفت منظم و مستمر دانش آموزان در طول این دوره می باشد. بخش های مختلف کتاب، فعالیت ها و نحوه تعامل در کلاس به نوعی پیکربندی شده اند که دانش آموزان علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی، از فضای گرم و صمیمی کلاس در تقویت ویژگی های مثبت شخصیتی خود نیز بهره می برند. در کنار این مجموعه، مدرسه خرد برنامه ی امتحانات دانشگاه Cambridge را نیز به عنوان یک امتیاز اختیاری در دسترس دانش آموزان بصورت منظم پیگیری می کند. دانش آموزان این دوره، با توجه به سطح دانش و توانایی زبانی خود و طبق نظر گروه، در برهه های زمانی مشخصی از سال پس از طی دوره های آمادگی و پشت سر گذراندن آزمون های آزمایشی، در آزمون های اصلی دانشگاه Cambridge شرکت خواهند نمود که منتج به دریافت مدرک رسمی و بین المللی این دانشگاه می شود.

مدارک اعطاء شده از طرف دانشگاه Cambridge علاوه بر اینکه شاخصی از پیشرفت زبانی دانش آموزان در مجموعه  خرد خواهد بود، می توانند به عنوان یک مدرک رسمی از سطح زبانی دانش آموزان این مجموعه در هر نقطه ای از جهان نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 

بطور کلی موارد زیر از اهداف این حوزه آموزشی و کاری گروه زبان مدرسه می باشد:

* کمک به پیشرفت هرچه بیشتر توانایی های ارتباطی دانش آموزان

* تقویت توانایی های گفتاری و نگارشی در دانش آموزان به کمک "فعالیت های واقعی"

* تقویت ویژگی های شخصیتی مرتبط با حوزه یادگیری زبان در دانش آموزان

* برگزاری جشنواره های مختلف از پروژه های دانش آموزان در مناسبت های مشخص

* برگزاری دوره های آمادگی و آزمون های دانشگاه Cambridge

به اشتراک بگذارید...
نظر شما
 
 
کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.